TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimiz Sayfası Yakında Aktif Olacaktır.

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Dernek Tüzüğü
 
Forum Sayfamız

 
Duyurular
DUYURU:14.04.2015
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI İLE YAPILAN TOPLANTI Suçlamadan, kırmadan konuşmak her zaman kazandırır prensibi gereği, J..
Facebook - Twitter

 
 
ALDEMİR SİLAHÇILIK

 
UZDER Olarak Kanal 5'te Canlı Yayına Katıldık !

UZDER olarak canlı yayına katıldık ; Kamu oyu ile paylaştığımız problemlerimizi dinlediğinizde şimdiye dek hiçbir şekilde beyaz cam kullanılarak bu problemlerin yüksek belagatla aktarılmamış olduğunu görecek ve şaşıracaksınız!
Yakındığımız ve feveran ettiğimiz mağduriyetleri, yaşadığımızı düşündüğümüz problemlerimizi ; Uzman Jandarma ve Uzman Erbaş meslektaşlarımızla beyaz cam karşısında empati kurarak dilimizin döndüğünce, duygularımızın izin verdiğince değerli kamuoyu ile birlikte sorunlarımızın muhataplarına etkin bir şekilde aktarabildiğimizi düşünüyoruz.
Türk Silahlı Kuvvetlerimiz bünyesinde Uzman Jandarma ve Uzman Erbaş olarak görev yapan içinde Aile sevgisi taşıyan , haksızlıklara boyun eğmemeyi onursal mücadele olarak düşünen, meslek içerisinde gelecek kaygısı taşıyan tüm Silah arkadaşlarımızın hiçbir şahsi ihtirasa kapılmadan ( Sivil Toplum örgütü kategorizesi ayırımı yapmadan ) ,tek yürek bir ve birlik olabilme ruhuna istinaden yüksek duyarlılıkla bu yayını paylaşması ve paylaştırması gerektiğine yürekten inanıyoruz. Saygıyla arz ederiz…
YÖNETİM KURULU ADINA
Yakup TOPRAK
UZDER Gn.Başkanı

Kanun ve Yönetmelikler Kitabımız

      Resme tıklayın

 
Başkanımız

Başkanımızın Öz Geçmişi İçin Lütfen Resime Tıklayınız.

 
TÜRKİYE CANIM FEDA
 
Online
 
Şehitlerimiz

 
Saat

 
Hava Durumu