TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimiz Sayfası Yakında Aktif Olacaktır.

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Dernek Tüzüğü
 
Forum Sayfamız

 
Duyurular
DUYURU:14.04.2015
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI İLE YAPILAN TOPLANTI Suçlamadan, kırmadan konuşmak her zaman kazandırır prensibi gereği, J..
Facebook - Twitter

 
 
ALDEMİR SİLAHÇILIK

 
Haberler
UZDER'İN SOSYAL FAALİYETLERİ ( ENERJİ OTEL )
UZDER'İN SOSYAL FAALİYETLERİ ( ENERJİ OTEL )
Meslektaşlarına sunduğu faaliyetler ile hem çalışanların hem de emekli personelin aidiyet duygusu kazanmalarını , sosyal imkanlar sunarak da paylaşmayı amaçlamaktadır. Mülkiyeti TÜRK İŞ Sendikasının olan otel,sendika üyelerine uygulanan öz..
 AYİM'E AÇILAN DAVA
AYİM'E AÇILAN DAVA
Uzder (Uzmanlar derneği ) tarafından AYİM'e açılan dava 2014/14169 sayıyla mahkeme kabul edilmiş olup dava devam etmektedir Arkadaşların bilgisine,Bize güvenin desteklerinizi esirgemeyin sizlerin destekleri bizi daha güçlü kılacaktır. ..
UZDER Fransız Jandarması ile görüştü
UZDER Fransız Jandarması ile görüştü
UZDER Uzmanlar Derneği Genel Başkanı Yakup TOPRAK, Fransanın 01 bölgesi tabir edilen LYON’ a bağlı Nantua kasabasındaki Commandant la communaute de brigades de Nantua ( Nantua Karakol Şefi/Komutanı ) Mösyö Lieutenant Alexandre PAHON ile bil..
AÇIKLAMA 16.09.2014
AÇIKLAMA 16.09.2014
MİLLİ SAVUNMA BAKANLIĞI BAKAN YRD.E.MİLLİ SAVUNMA KOMİSYONU BŞK.Hasan Kemal YARDIMCI İLE YAPILAN TOPLANTI Demokratik, toplumsal, özlük hakları amacıyla, sorunlara müdahale etmek, bunları gündemde tutmak için faaliyetlerde bulunmak UZDER’..
UZMANLAR DERNEĞİNİN (UZDER) BAşKANLIĞIMIZI ZİYARETİ
UZMANLAR DERNEĞİNİN (UZDER) BAşKANLIĞIMIZI ZİYARETİ
Uzmanlar Derneği (UZDER) Genel Başkanı Sayın Yakup TOPRAK ve beraberindeki heyet Başkanımız Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU’nu Makamında ziyaret etmiştir. Uzmanlar Derneği (UZDER) Genel Başkanı Sayın Yakup TOPRAK, Dernek olarak Uzman Jandarm..
T.B.M.M.BAŞKANIMIZ SAYIN CEMİL ÇİCEK İLE UZMANLARIN SORUNLARI HAKKINDA
T.B.M.M.BAŞKANIMIZ SAYIN CEMİL ÇİCEK İLE UZMANLARIN SORUNLARI HAKKINDA
T.B.M.M.BAŞKANIMIZ SAYIN CEMİL ÇİCEK İLE UZMANLARIN SORUNLARI HAKKINDA YAPILAN TOPLANTI UZDER (Uzmanlar Derneği) olarak 16 Nisan 2014 tarihinde saat:14.30'da T.B.M.M.Başkanımız Sayın Cemil ÇİCEK'in, Uzder Gn.Başkanı ve Yönetim Kurulu Üye..
AÇIKLAMA 01.10.2014
AÇIKLAMA 01.10.2014
  01 Ekim 2014 tarihinde Milli Savunma Bakanlığında yapılan görüşme de Bakanlık tarafından sorunlar ile ilgili yapılan faaliyetler dosya olarak hazırlanarak UZDER'e elden teslim edilmiştir.Takdir tüm meslektaşlarımızındır. Önemli ol..
DUYURU 05.05.2014
DUYURU 05.05.2014
Saygıdeğer Meslektaşlarımıza bir hususu ve müjdeyi önemle arz etmek isterim ki ; Değerli camiamıza daha önceden de müteaddit defalarda ve 22 ARALIK 2013 tarihindeki Dernek Başkanlığı adaylığım esnasındaki Seçim konuşmamda seçim argümanı ola..
UZDER SİTEMİZ YENİLENDİ
UZDER SİTEMİZ YENİLENDİ
Derneğimizin Resmi Sitesi Sizlere Daha iyi Hizmet Verebilmek İçin Yenilendi.
 
Kanun ve Yönetmelikler Kitabımız

      Resme tıklayın

 
Başkanımız

Başkanımızın Öz Geçmişi İçin Lütfen Resime Tıklayınız.

 
TÜRKİYE CANIM FEDA
 
Online
 
Şehitlerimiz

 
Saat

 
Hava Durumu