TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimiz Sayfası Yakında Aktif Olacaktır.

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Dernek Tüzüğü
 
Forum Sayfamız

 
Duyurular
DUYURU:14.04.2015
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI İLE YAPILAN TOPLANTI Suçlamadan, kırmadan konuşmak her zaman kazandırır prensibi gereği, J..
Facebook - Twitter

 
 
ALDEMİR SİLAHÇILIK

 
Haberler
Duyuru
Duyuru
DUYURU.09.06.2017 Kahraman ve asil uzman camiamız; UZDER (Uzmanlar Derneği) Olağanüstü Genel Kurul Toplantımız Tüzük Değişikliği gündemiyle 23 Haziran 2017 Cuma günü Saat:11:00’ da Kültür Mahallesi, Ziya Gökalp Cad. No:22/28 Çankaya/Ankar..

 UZDER Uzman Camiamızın Selamlarımızı zat-ı alilerine iletmiştir.
UZDER Uzman Camiamızın Selamlarımızı zat-ı alilerine iletmiştir.
Kahraman ve asil uzman camiamız ; 11 Mayıs 2017 tarihinde Türkiye Cumhuriyeti Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip ERDOĞAN ile aynı etkinlikte bir araya gelen Uzder Genel Başkan Yardımcısı Sayın İbrahim AKTÜRK uzman camiamızın samimi ve e..
UZDER (Uzmanlar Derneği)  2’inci Olağan Genel Kurul Toplantımız
UZDER (Uzmanlar Derneği) 2’inci Olağan Genel Kurul Toplantımız
DUYURU.27.04.2017 Kahraman ve asil uzman camiamız; UZDER (Uzmanlar Derneği) 2’inci Olağan Genel Kurul Toplantımız Yeni Yönetim Kurulu seçimi gündemiyle 14 Mayıs 2017 Pazar günü Saat:10:00’ da Cumhuriyet Mahallesi, Bayındır-1 Sok. No:..
Milli Savunma Bakanı Danışmanı ve Yardımcısını makamında ziyaret ettik
Milli Savunma Bakanı Danışmanı ve Yardımcısını makamında ziyaret ettik
Kahraman ve asil uzman camiamız ; 23 Mart 2017 tarihinde Ankara – Rixos Otel’ de gerçekleştireceğimiz sempozyumla ilgili olarak bilgilendirme yapmak maksadıyla Milli Savunma Bakanı Askeri Danışmanı ve Yardımcısını makamında ziyaret ettik..
Sayın J.İs.Alb. (1989-1) Tayfun DEMİREL’ i UZDER olarak Ziyaret Ettik.
Sayın J.İs.Alb. (1989-1) Tayfun DEMİREL’ i UZDER olarak Ziyaret Ettik.
Kahraman ve asil uzman camiamız ; Jandarma İstihkam İnşaat Grup Komutanı Sayın J.İs.Alb. (1989-1) Tayfun DEMİREL’ in komuta etmiş olduğu başta uzman çavuşlar olmak üzere tüm personele göstermiş olduğu erdemli ve adaletli tutum ve davranı..
23 Mart 2017 Sepmozyum Var
23 Mart 2017 Sepmozyum Var
Kahraman ve asil uzman camiamız ; 23 Mart 2017 tarihinde Ankara Rixos Otelde ‘Değişen dünya dengeleri ve ulusal güvenliğimiz : Türkiye’nin yüz yıllık bağımsızlık ve var oluş mücadelesi’ konulu sempozyum düzenlenecektir. Bu etkinliği..
Ticari Hayat Gazeteisi Haberimiz
Ticari Hayat Gazeteisi Haberimiz
DUYURU . 09.02.2017 Kahraman uzman camiamız ; Uzder olarak sınırlı imkanlarımızı zorlamak suretiyle, yazılı ve görsel medyada sesimizi duyurabilmek maksadıyla, her fırsatı değerlendirmeye çalışmaktayız. Ankara bölgesinde etkili o..
Kardeşlerimizi Ziyaret Ettik
Kardeşlerimizi Ziyaret Ettik
Kahraman ve saygıdeğer uzman camiamız ; 27.01.2017 günü Bilkent Rehabilitasyon merkezinde tedavi görmekte olan başta uzman çavuş kardeşlerimiz olmak üzere, tüm TSK ve Emniyet mensubu gazilerimizi ziyaret ettik . Vatanı için gözl..
 
Kanun ve Yönetmelikler Kitabımız

      Resme tıklayın

 
Başkanımız

Başkanımızın Öz Geçmişi İçin Lütfen Resime Tıklayınız.

 
TÜRKİYE CANIM FEDA
 
Online
 
Şehitlerimiz

 
Saat

 
Hava Durumu