TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimiz Sayfası Yakında Aktif Olacaktır.

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Dernek Tüzüğü
 
Forum Sayfamız

 
Duyurular
DUYURU:14.04.2015
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI İLE YAPILAN TOPLANTI Suçlamadan, kırmadan konuşmak her zaman kazandırır prensibi gereği, J..
Facebook - Twitter

 
 
ALDEMİR SİLAHÇILIK

 
Degerli kardeşlerim tek yumruk olalım!

Değerli Kardeşlerim ;

Hepinizi sevgi, saygı ve muhabbetle selamlıyorum.
Mensubu olduğumuz camianın hak alma mücadelesinde yeni bir döneme girmiş bulunmaktayız.

İl-ilçe / Birlik seviyesinde gönüllülük esasına göre oluşturmakta olduğumuz temsilciliklerimizin hepimize hayırlı olmasını diliyorum.
Yapacağımız faaliyetlerde ; mevcut kanunlar çerçevesinde, vatan,millet ve bayrak aşkının dalga dalga meslektaşlarımıza yayılacağından hiç şüphem yoktur.

Bilgili ve vakur duruşumuzla, tüm silah arkadaşlarımıza örnek olacağımız bir anlayışın hakim olacağına olan inancım tamdır.
Bu platformda faaliyetlerimizin esas amacı,özlük haklarının tamamını almak için yasal zemin üzerinde mücadeleyi daha etkin yürütebilmek maksadıyla, doğru ve güçlü stratejiler üretmektir.
Akıl, adalet,ahlak ,adap ve bilgi çalışma prensiplerimizin temelini oluşturacaktır.

Öncelikle aşağıdaki bilgiler derneğimize gönderilecek ve her temsilcimiz benimle ve Sayın Ali TİLKİCİ ile başta telefon olmak üzere tüm iletişim kanalları açık tutulacaktır.

Arkadaşlarımın öneri ve talepleri ilk ağızdan bildirilecek ve çalıştay grubu derneğin önderliğinde çözüm üretme konusunda ne gerekirse yapacaktır.

Sizlerin de uygun görmesi halinde bu oluşumun adını “UZDER TEMSİLCİLER MECLİSİ” olarak değiştirilmesinin daha uygun olacağı kanaatindeyim.

Yakın bir zaman içerisinde uygun olması halinde temsilciler meclisi üyeleri ile Ankara’ da derneğimizin organizasyonunda yemekli bir ortamda birlikte olmayı planlamaktayız. Sizlere tarihi ayrıca bildireceğim.

Yapacağımız faaliyetler aşağıda belirtildiği gibi olup, konuları değiştirmek ve geliştirmek temsilciler meclisinin ortak kararı ile olacaktır.

1.Özlük haklarının iyileştirilmesi(Kadro dahil 25 maddeden oluşan taleplerimizi içeren dosyamız.)

2.UZDER ‘ in tanıtımı ; sorumlu olduğumuz il/ilçe/birlik nezdinde derneğimiz faaliyetlerinin izahı .

3.Doğru bilgi paylaşımı yapılması ve gerekli bilgilerin bir havuzda toplanması.

4. Dernek koordinasyonunda, silah arkadaşlarımızın ,mesleki ve şahsi sorunlarını çözme konusunda temsilcilerinin yetkili kılınması.

5.Dernek gelirlerini artırıcı bağış ve benzeri projelerin hayata geçirilmesi amacıyla temsilcilerin mevcut kayıtlarını tutması ve çoğaltması.

5.UZDER’ in camiamız adına alınacak kararlarda temsilciler meclisinin onayının alınması.

6.Hazırlanacak sosyal projelerde ve düzenlenecek sosyal etkinlikler kapsamında yapılacak faaliyetin temsilciler meclisinin onayı ile hayata geçirilmesi (Tatil,toplantı,konferans,sempozyum,seminer,kültür,eğitim ve dinlence gezileri v.b.)

Saygılar sunar,gözlerinizden öperim.

NOT: Temsilciler meclisi faaliyetleri, gönüllülük esasına göre yürütülecek olup gönül veren silah arkadaşlarımın meslekleri ile ilgili, tabi olduklar kanunlar ile Türk Medeni Kanunu ve Dernekler Kanunu kapsamında resmi görevli değillerdir.

Yakup TOPRAK
UZDER Gn.Başkanı

Tarih : 10.1.2017
Yorum Yaz
Ad-Soyad:
E-Mail :
Mesaj:
En fazla 500 karakter. 500 karakter kaldı.
Güvenlik:
Yorumlar
Henüz yorum yapılmadı.
Kanun ve Yönetmelikler Kitabımız

      Resme tıklayın

 
Başkanımız

Başkanımızın Öz Geçmişi İçin Lütfen Resime Tıklayınız.

 
TÜRKİYE CANIM FEDA
 
Online
 
Şehitlerimiz

 
Saat

 
Hava Durumu