TEMSİLCİLERİMİZ

Temsilcilerimiz Sayfası Yakında Aktif Olacaktır.

 
Üye Panel
Kullanıcı Adı :
Şifre :
Kayıt Ol
Şifremi Unuttum
Dernek Tüzüğü
 
Forum Sayfamız

 
Duyurular
DUYURU:14.04.2015
JANDARMA GENEL KOMUTANLIĞI PERSONEL BAŞKANLIĞI İLE YAPILAN TOPLANTI Suçlamadan, kırmadan konuşmak her zaman kazandırır prensibi gereği, J..
Facebook - Twitter

 
 
ALDEMİR SİLAHÇILIK

 
UZMANLAR DERNEĞİNİN (UZDER) BAşKANLIĞIMIZI ZİYARETİ

Uzmanlar Derneği (UZDER) Genel Başkanı Sayın Yakup TOPRAK ve beraberindeki heyet Başkanımız Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU’nu Makamında ziyaret etmiştir.

Uzmanlar Derneği (UZDER) Genel Başkanı Sayın Yakup TOPRAK, Dernek olarak Uzman Jandarma ve Uzman Erbaşların çalışma şartları ve özlük haklarına ilişkin görüşme ve değerlendirmelerde bulunmak amacıyla Devlet Personel Başkanlığını ziyaret ettiklerini dile getirmiştir.

  Başkanımız Sayın Mehmet Ali KUMBUZOĞLU, öncelikle ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek farklı meslek gruplarından gelen ziyaretçilerin yaşadıkları sıkıntıları dinlemek suretiyle çözüm önerileri geliştirmeye önem atfettiklerini belirtmiştir. Devlet Personel Başkanlığı olarak Uzman Jandarma ve Uzman Erbaşların yaşadıkları sorunları dinleyip, bu sorunların çözümüne yönelik öneriler geliştirmekten de memnuniyet duyacaklarını dile getirmiştir.

Tarih : 14.4.2015
Kanun ve Yönetmelikler Kitabımız

      Resme tıklayın

 
Başkanımız

Başkanımızın Öz Geçmişi İçin Lütfen Resime Tıklayınız.

 
TÜRKİYE CANIM FEDA
 
Online
 
Şehitlerimiz

 
Saat

 
Hava Durumu